official two gallants message forum

official two gallants message forum
Start a New Topic 
Author
Comment
any fans from serbia, croatia, bosnia...?

bas me interesuje koliko su two gallants slusani na ovim prostorima. genijalni su, ja jos ne mogu da se nacudim kako neko moze da stvara ovako dobru muziku.tekstovi su posebna prica...

Re: any fans from serbia, croatia, bosnia...?

Well, we don't visit poor fans, we are not beggars!

he he. you're funny.

dobar dan marko,

whilst i was born in the UK both my parents are serbian. Good to see that the 2Gs have spread their message as far as the balkans. Im lucky enough to live in the UK and have seent eh boys three times, i hope that they one day also travel to you so that you too can appreciate them live.

@3rd Gallant
„Well, we don't visit poor fans, we are not beggars!“

Very friendly!!

Zdravo Marko.

Znaj da nisi jedini... Gallantsi su genijalni i mi bi na njihov koncert ali su Amerike daleko. Moramo se dogovorit pa ih otet i dovesti ovdje i zatvorit u neku krčmu da nam sviraju. :)

pozdrav svim gallantsoljupcima sa ovih područja.

Svetlana i Sandra

ej, otoc mi je iz hrvatske ali sam u Americi. velik sam fan naseg Gallants-a. ali izgleda da su rastavljeni nazalost. gledao sam ih uzivo 2 puta i super su! nam se da ce skupa Adam i Tyson jedan dan ponovo svirati! :) pozdrav svima nasih iz balkana!

Hey!
Akopak nisam iz Srbije, Bosne ili Hrvatske, ipak smo blizu posto sam iz Slovenije i znam i tu neke ljude koji vole 2G. I ja sam cuo da su se rastali i veoma mi je zao. Video sam ih samo jedanput...
pozz
Jure